Laserové čištění

Čištění laserem je stále více oblíbená moderní metoda pro opracování znečištěného povrchu. Čištění laserem je efektivní, rychlé, jednoduché a splňuje požadavky společností, které respektují životní prostředí.

Zobrazit více

 

Laserové řezání

Laser je rychlejší než vodní paprsek, přesnější než plazma a levnější než vysekávač, a lze jím řezat nejrůznější materiály, od oceli a dalších kovů, přes plexisklo, překližku, kůži nebo plsť až po tenoučký papír.

Zobrazit více

 

Laserové značení

Značení neboli gravírování má neomezenou škálu využití. Laserem lze vypalovat sériová čísla, čárkové kódy, loga, rastrové obrázky, přesné linie a body, nápisy a další obrazce do nekovových i kovových materiálů všeho druhu.

Zobrazit více

 

Laserové svařování

Svařování laserem je nejen rychlé a precizní, ale svar má také konstantní stabilitu a materiál je při svařování minimálně tepelně namáhán. Svařovat lze kovové i nekovové materiály (plasty).

Zobrazit více

 

Laserový výsek

Stroje pro laserový výsek se hodí všude tam, kde je potřeba rychle a přesně zpracovávat velké množství materiálu. Typicky se využívá v polygrafické a tiskařské výrobě.

Zobrazit více

 

Výroba LGP/BLU panelů

Moderní podsvícené diodové panely pracují na principu šíření světla bodovým nebo čárkovým rastrem. Laserové gravírování umožňuje výrobu kvalitních panelů za dobrou cenu.

Zobrazit více

 

Laserové vrtání

Laserové vrtání je přesnější a rychlejší než mechanické, navíc tak můžete vrtat i velmi malé otvory (od 0,1 cm). Vrtat lze kovové i nekovové materiály.

Zobrazit více