Firma Narran je výhradním distributorem laserů značky SEI Laser v ČR.

Italská firma SEI Laser vznikla již v 80. letech a patří k nejvýznamnějším vývojářům a výrobcům laserových strojů na světě. Dodává laserové plottery a skenery s CO2 a vláknovými (fiber) lasery, vhodné pro širokou škálu aplikací: řezání, značení, čištění a výsek v grafické výrobě, nábytkářství, interiérovém designérství, automobilovém průmyslu, oděvnictví, strojírenství, elektronice.

Se SEI Laser spolupracujeme už od založení naší firmy a máme zkušenosti s dodávkou a servisem jak samostatných jednotlivých strojů, tak OEM řešení pro průmyslové linky.

Máte-li dotaz na stroje SEI Laser, potřebujete servis, náhradní díly nebo konzultaci, kontaktujte ing. Pavla Dvořáčka nebo kohokoli z našeho týmu.


Ačkoli máme Itálii spojenou spíš s dobrou kávou, slunečnými dovolenými a historickými památkami, je to země, kde se rozvíjejí i moderní technologie. Společnost SEI Laser patří ke světovým lídrům ve svém oboru a je stoprocentně italská: všechny laserové systémy se vyrábějí v továrnách v okolí severoitalského Bergama a Udine, o vývoj nových technologií a ovládacího softwaru se stará vlastní výzkumné středisko.

SEI Laser spolupracuje s předními italskými technickými univerzitami a pravidelně se účastní oborových veletrhů (LabelExpo v Belgii, C!Print v Madridu, EuroShop v Düsseldorfu, Salon Industrie v Lyonu a další).

 

Produkty SEI Laser najdete v našem katalogu: