tn.nova.cz

V reportáži na TV Nova sice není přímo společnost Narran, nicméně účinkuje v ní náš spokojený zákazník, kterému jsme čisticí laser ROD dodali. Zákazníkovi děkujeme a doufáme, že se i nadále bude všem našim zákazníkům s lasery dařit.

prima.iprima.cz

O metodu odstraňování grafitti pomocí laseru se zajímali i na zpravodajském kanálu prima.iprima.cz, v článku je možné se dočíst o technologii, kterou je vhodné graffiti z památek odstraňovat a také o tom, jak se k tomu staví vedení města Prahy.

Lidovky.cz

Společnost Narran dostala prostor po boku pražského primátora Zdeňka Hřiba na workshopu o odstraňování grafitti z památek. O této akci mimo jiná média informoval i server Lidovky.cz. Na akci jsme prezentovali náš čisticí laser ROD.

Reportáž na CNN

Naší společnosti si dokonce všimli i na prestižním zpravodajském portálu CNN. Jednatel společnosti Pavel Dvořáček zde hovořil o možnostech využití laseru. Největší prostor dostalo tradičně laserové čištění.

mmspektrum.com

Na webové stránce mmspektrum.com byl publikován odborný článek o laserovém čištění ke kterému jsme dodali podklady a fotografie.

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno

Naše firma dostala prostor na stránkách mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Na veletrhu jsme prezentovali jak námi vyvinuté čisticí lasery ROD, tak i námi distribuované lasery od společností SEI (Mercury CO2/Fiber) nebo Thunderlaser (Nova 51/24),

Translate »