Sisma laser

Firma Narran je výhradním distributorem laserů značky Sisma v ČR

SISMA je odkaz na celosvětové úrovni pro návrh a výrobu velmi přesných strojů a laserových systémů.

Společnost SISMA existuje od roku 1961, opírá se o velké zkušenosti, které získala při budování více než 130 modelů strojů pro automatickou výrobu. Dnes v čele vývoje laserových systémů byla společnost SISMA schopna rozšířit své know-how o vytváření výrobních řešení pro značení, svařování, řezání, gravírování a aditivní výrobu.

Díky své inovativnosti SISMA kombinuje moderní a nezávislou organizaci výroby s množstvím vysoce specializovaných lidských zdrojů, čímž zaručuje nejvyšší kvalitu produktu a pohotově reaguje na změny a požadavky trhu.

V čem lasery společnosti SISMA vynikají

Zlatnický průmysl

Dlouholeté zkušenosti a know-how získané v oboru zlatnictví a klenotnictví umožňují, aby se SISMA prezentovala jako vizionář s inovativními řešeními, která dokážou splnit potřeby svých zákazníků a trendy na trhu.

Těžký průmysl

Všestrannost designů společnosti SISMA a produkce dosažená skrze preciznost mechaniky a laserové technologie dělá ze společnosti špičku v oblasti vývoje strojů pro průmyslové laserové obrábění.

Stomatologie

SISMA nabízí široký a futuristický výběr výrobních řešení specificky vyvinutých pro stomatologické obory: ruční laserové svařovací systémy a 3D laserové tiskárny s práškovým kovem .

Lékařský průmysl

Produkty SISMA určené pro lékařský průmysl jsou navrženy na základě zvláštních potřeb zákazníků v tomto odvětví, se zvláštním důrazem na vytváření ekonomických výhod z hlediska produktivity.

Případová studie
Dodávka laserového navařovacího systému pro opravu vstřikovacích forem

Nově jsme nainstalovali navařovací laser SISMA SWA 150 se špičkovým výkonem 10,5 kW.
Plně automatizované osy XYZ zajištují bezproblémovou automatickou funkci laserového navařování s přídavným i bez přídavného materiálu.

Přečíst případovou studii

Nabídka našich laserů

SWA 150 Automatic fiber laser welding unit
Kov
Motorizovaný svařovací laserový systém pro polo-manuální laserové svařování a opravu forem
Na dotázání
MYSINT Mysint welding laser
Kov
Profesionální 3D tiskárny kovu se selektivním fúzním laserem s kovovým práškovým ložem.
Na dotázání
SWA 300 Automatic fiber laser welding unit
Kov
Motorizovaný svařovací laserový systém pro polo-manuální laserové svařování a opravu forem
Na dotázání
Translate »