Spotřební díly

Voština pro lasery Honeycomb for lasers
Vhodné např. pro CO2 lasery. Jsou vyrobeny z hliníku a na přání zákazníka jsou dodány buď bez povrchových úprav, nebo upraveny eloxováním či práškovou barvou.
Fiber optika Fiber optics
Laserové čočky pro řezací a svařovací hlavy Precitec a další, materiál Fused Silica UV grade. Nízká absorpce materiálu čočky zajišťuje efektivní využití laseru.
Náhradní díly Trumpf elektronka rs3021cj
Nabízíme široký sortiment dílů pro lasery společnosti Trumpf
Krycí skla Laser cover glass
Účel ochranného skla je ochránit a prodloužit životnost velmi drahých optických prvků, před vniknutím cizího materiálu nebo při zpětném odrazu laserového paprsku.
ZnSe optika ZnSe (zinc selenide) optics
ZnSe (selenid zinečnatý) optické prvky jsou využívány v CO2 laserech, jelikož jsou vhodné pro vlnové délky okolo 10,6 μm. Dodáváme ZnSe optiku pouze od nejlepších světových výrobců.
Keramické izolační držáky trysek Ceramic insulating nozzle holders
Keramické izolační kroužky (“keramiky”, ceramic nozzle holder, teflon nozzle holder) jsou důležitou součástí strojů s CO2 laserovými hlavami. Keramický materiál vydrží vysoké teploty a prudké změny teplot a izoluje trysku od zbytku hlavy.
Laserové trysky Cutting laser nozzle
Řezací trysky se používají u řezacích laserů. Používají se výhradně trysky z mědi nebo pochromované měděné trysky, které mají vyšší životnost.
Laserové měchy TRUMPF U-axis laser bellows
Měchy navržené a vyráběné v Evropě, vyrobeny z tepelně odolných, nehořlavých materiálů a jsou schopny odolat vysokým provozním teplotám a zároveň poskytovat roky provozu.
Lampy (výbojky) Lamps (discharge lamps)
Lampy, flash lampy nebo také laserové výbojky jsou spotřební díly pro pevnolátkové lasery (např. typu Nd:YAG).
Čisticí přípravky & sada Laser optics cleaning kit
Čisticí sada je důležitá součást údržby laserového zařízení. Naše čisticí sada obsahuje všechny důležité a odzkoušené prostředky na čištění citlivých optických komponent (čočky, zrcadla, krycí skla, objektivy…).
Vodní a vzduchové filtry Laser water and air filters
Dodáváme originální vodní a vzduchové filtry značek Handte, Keller, Herding, MicroAir, RoboVent, dále filtrační panely a vodní a vzduchové patrony.
Translate »