Firma Narran je výhradním distributorem laserů značky SEI Laser v ČR.

Italská firma SEI Laser vznikla již v 80. letech a patří k nejvýznamnějším vývojářům a výrobcům laserových strojů na světě. Dodává laserové plottery a skenery s CO2 a vláknovými (fiber) lasery, vhodné pro širokou škálu aplikací: řezání, značení, čištění a výsek v grafické výrobě, nábytkářství, interiérovém designérství, automobilovém průmyslu, oděvnictví, strojírenství, elektronice.

Se SEI Laser spolupracujeme už od založení naší firmy a máme zkušenosti s dodávkou a servisem jak samostatných jednotlivých strojů, tak OEM řešení pro průmyslové linky.

Máte-li dotaz na stroje SEI Laser, potřebujete servis, náhradní díly nebo konzultaci, kontaktujte ing. Pavla Dvořáčka nebo kohokoli z našeho týmu.


Ačkoli máme Itálii spojenou spíš s dobrou kávou, slunečnými dovolenými a historickými památkami, je to země, kde se rozvíjejí i moderní technologie. Společnost SEI Laser patří ke světovým lídrům ve svém oboru a je stoprocentně italská: všechny laserové systémy se vyrábějí v továrnách v okolí severoitalského Bergama a Udine, o vývoj nových technologií a ovládacího softwaru se stará vlastní výzkumné středisko.

SEI Laser spolupracuje s předními italskými technickými univerzitami a pravidelně se účastní oborových veletrhů (LabelExpo v Belgii, C!Print v Madridu, EuroShop v Düsseldorfu, Salon Industrie v Lyonu a další).

 

Produkty SEI Laser najdete v našem katalogu:

 • Dragon

  Kompaktní systém pro řezání a značení, osazený CO2 laserem o výkonu 30-150 W. Vhodný do malých provozů, např. grafických studií.
  Čtěte více
 • Eureka

  Kompaktní systém pro řezání a značení, osazený CO2 laserem o výkonu 30-150 W. Pro materiály v listech i rolích.
  Čtěte více
 • Flexi 600

  Plotr vhodný pro širokou škálu aplikací. Osazen CO2 laserem a 3D skenovací hlavou.
  Čtěte více
 • G8

  Stanice pro laserové řezání a značení s plně automatizovanou Z-osou a dynamickým expandérem pro přesné zaostření.
  Čtěte více
 • H-Type

  Laserový plotr střední velikosti, osazený CO2 laserem o výkonu 80-350 W. Vhodný pro širokou škálu aplikací.
  Čtěte více
 • Mercury 609

  Řezací a gravírovací plotr vhodný pro širokou škálu aplikací. K dispozici různé rozměry pracovní plochy a volitelné doplňky.
  Čtěte více
 • Mercury Fiber

  Profesionální řezací plotr pro kovové materiály. Osazen vláknovým laserem o výkonu až 2 kW.
  Čtěte více
 • NRGL 2215

  Precizní řezací a gravírovací plotr, vhodný pro širokou škálu aplikací. Snadné přizpůsobení a rozšíření pro konkrétní aplikaci.
  Čtěte více
 • Scriba

  Univerzální značicí systém, osaditelný prakticky libovolným laserovým zdrojem. Motorizovaný rotační stů.
  Čtěte více