Pomůcky na čištění

Zobrazit více

Trysky

Řezací trysky se používají u řezacích laserů. Používají se výhradně trysky z mědi nebo pochromované měděné trysky, které mají vyšší životnost.

Zobrazit více

Keramické izolační kroužky

Keramické izolační kroužky ("keramiky", ceramic nozzle holder, teflon nozzle holder) jsou důležitou součástí strojů s CO2 laserovými hlavami. Keramický materiál vydrží vysoké teploty a prudké změny teplot a izoluje trysku od zbytku hlavy.

Zobrazit více

Krycí skla

Známé též pod názvy protecting window, cover slide, debris window, schutzglass. Jsou důležitou součástí především svařovacích a řezacích laserů.Jejich účelem je ochránit a prodloužit životnost velmi drahých optických prvků, před vniknutím cizího materiálu nebo při zpětném odrazu laserového paprsku.

Zobrazit více

ZnSe optika

ZnSe (zirkon selenidové) optické prvky jsou využívány v CO2 laserech, jelikož jsou vhodné pro vlnové délky okolo 10,6 μm. Dodáváme ZnSe optiku pouze od nejlepších světových výrobců.

Zobrazit více

Fiber optika

Dodáváme laserové čočky pro řezací a svařovací hlavy Precitec a další, materiál Fused Silica UV grade. Nízká absorpce materiálu čočky zajišťuje efektivní využití laseru.Rozšířili jsme pro vás nabídku na fokusační čočky pro vláknové a diodové lasery od světoznámých výrobců (Trumpf, Precitec, Amada, Salvagnini, Mitsubishi a Hypertherm). Jsme schopni samozřejmě provést servis a repasi vaší procesní hlavy, případně dodat jen vhodnou fokusační čočku pro svařovací a řezací procesní hlavy.

Zobrazit více

Lampy (výbojky)

Lampy, flash lampy nebo také laserové výbojky jsou spotřební díly pro pevnolátkové lasery (např. typu Nd:YAG). Dodáváme laserové flash lampy (a další náhradní díly) přímo od prvovýrobců, což v praxi znamená, že si u nás objednáte stejně kvalitní díl s nižšími náklady, než u dílu „originálního“.

Zobrazit více

Deionizační cartridge

Deionizační cartridge (DI cartridge, DI patrona) se používá v laseru k dosažení požadované vodivosti chladícího media (nejčastěji destilovaná, nebo deionizovaná voda). Provoz laseru vodivost chladícího media zvyšuje (tvoří se ionty, které vodivost zvyšují) a úkolem DI cartridge je tyto ionty pojmout. Interval výměny DI cartridge je dán výrobcem a obvykle je uveden v manuálu. Typické intervaly výměny jsou 6, 12, nebo 24 měsíců (případně dle pot

Zobrazit více

Optomechanika, pozicionéry

Zobrazit více

Procesní laserové hlavy

Zobrazit více

Synrad

Zobrazit více

Ochranné pomůcky

Zobrazit více

Lasery / laserové zdroje

Zobrazit více

Měřicí přístroje

Zobrazit více

Optické a antivibrační stoly

Zobrazit více