Rozhodujete se, zda je nákup čisticího laseru tou správnou volbou pro vaše podnikání? Dali jsme dohromady 10 nejdůležitějších bodů, které zodpoví vaše nejčastěji kladené otázky.

1. Nejnižší provozní náklady ze všech metod čištění

Naše lasery mohou čistit 24/7 s provozními náklady nižšími než 1 EUR za hodinu čištění. Na rozdíl od pískování nebo tlakového čištění vodou nevyžaduje zastavení výroby.

2. Laser nepoškodí podkladový materiál

Laserové čištění je velmi šetrný proces, který ničí jakýkoli nežádoucí povrch, ale zanechává podkladový materiál neporušený a nepoškozený.

3. Laser má nespočet aplikací

Náš laser lze použít k čištění velkého množství nežádoucích povrchů, nejčastěji tuků, rzi a oxidace, barev, inkoustů, olejů, PUR pěny, laků a lepidel, přírodních a syntetických kaučuků, a mnoho dalšího.

4. Minimální teplotní vliv na čištěný povrch

Laserové čištění je bezkontaktní neabrazivní metoda, která je velmi šetrná k podkladovému povrchu materiálu.

5. Všechny naše lasery jsou mobilní

Celý proces nakládání, vykládání laseru do automobilu a jeho přípravy na čištění trvá přibližně 10-15 minut. Naše lasery jsou schopné reagovat okamžitě.

Narran ROD laser

6. Ruční, robotický nebo integrovaný do výrobní linky

Naším cílem je dokonale splnit potřeby vašeho podnikání, naše lasery mohou být ruční, vybavené robotickým ramenem nebo integrovány přímo do výrobní linky tak, aniž by bylo nutné zastavovat provoz.

7. Ergonomická laserová hlava pro snadnou manipulaci

Naše nová ruční čisticí hlava je výsledkem více než 6 let vývoje a tisíců hodin čištění. Je lehká, praktická, ergonomická a manipulace s ní je snadná.

8. Laserové čištění je zelené

Ve srovnání s konvenčními čisticími metodami nevzniká během laserového čištění téměř žádný odpad, protože většina nečistot se odpaří. Dalším benefitem, který činí tuto metodu ekologickou, je minimální spotřeba energie.

9. Testování předem

Po dohodě můžete naše stroje otestovat jak v našich pobočkách v České republice, nebo můžeme laser jednoduše dovézt k vám, ať už sídlíte kdekoliv. Můžete nám také poslat vzorky a my vám následně odprezentujeme výsledky čištění.

10. Technologie laserového čištění je rychle rostoucí průmyslové odvětví

Podle researchandmarkets.com byl trh s laserovým čištěním v roce 2018 oceněn na 588,8 milionu USD a očekává se, že do roku 2023 dosáhne 723,9 milionu USD, při CAGR 4,22%

 

Nezávazná poptávka

Jsme k dispozici i mimo běžnou pracovní dobu – přijedeme pozdě večer, o víkendu nebo ve svátek.