Proč si vybrat laser od společnosti Narran?

Jsme přesvědčeni, že naše (nejen) čisticí lasery jsou tou nejlepší volbou pro váš podnik. V článku jsme se zaměřili na několik bodů, které nás odlišují od konkurence.

1. Jsme experti a spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru

Základem našeho vývojového týmu jsou vystudování fyzici, jaderní inženýři a optici s mnohaletou praxí, s vývojem a stavbou laserů a laserových zařízení. Tam kde jsme potřebovali pomoci, spolupracovali jsme s těmi nejlepšími.

Naším cílem je pomoci Vám najít tu správnou kombinaci mnoha volitelných parametrů pro perfektní a ideálně i ekonomicky dostupné řešení. Dodali jsme stovky laserových systémů, naše stroje naleznete od Austrálie a Indonésie, přes Evropu až po Rusko nebo Kolumbii a v nespočtu dalších zemích kde plní náročné úkoly našich zákazníků v různých klimatických podmínkách, mnohdy i v nepřetržitém provozu.

2. Testování zdarma

Je nesmírně důležité nejprve vyzkoušet funkčnost a schopnosti zařízení jako je laser, ideálně na vašich vzorcích, to Vám rádi zajistíme. Po dohodě můžete naše stroje otestovat jak v našich pobočkách v České republice, případně u naších zahraničních partnerů, nebo můžeme laser jednoduše dovézt k vám, ať už sídlíte kdekoliv. Aktuálně máme k dispozici mobilní jednotky ROD 100, ROD 200, ROD 500 a ROD 1000 a mnohé další kombinace pro perfektní vyčištění. Můžete nám také poslat vzorky a my vám následně odprezentujeme výsledky čištění. Prvotní testy jsou pro zákazníky vždy zdarma

TBC coating cleaning

3. Neodhadujeme  – měříme

Laserem dokážeme udělat spoustu věcí, povrch můžeme zakalit, (od)gravírovat, zdrsnit, zpěnit, vytvořit speciální strukturu nebo “pouze“ šetrně vyčistit. Vše se odvíjí jen od nastavení a komponentů laseru a právě na to jsme odborníci. Pokud si to situace vyžaduje jsme schopni vše přesně změřit, zaznamenat a nalézt to správné řešení.

 

4. Ergonomická laserová hlava pro snadnou manipulaci

Naše nová ruční čisticí hlava je výsledkem více než 7 let vývoje a tisíců hodin čištění a jedná se o její již třetí generaci.
Je velmi lehká (cca 2,5 kg) praktická, ergonomická a manipulace s ní je snadná.

5. Servis a údržba

Neméně důležitou součástí každého zařízení je také případný servis. Velkou výhodou čisticích laserů je jejich praktická bezúdržbovost, kromě základního čištění optiky – přední krycí sklo a případné výměny krycích skel (jediný spotřební materiál) není obvykle servisní zásah našeho týmu vyžadován, není výjimkou že stroje našich zákazníků nevidíme i několik let.


Pokud je však nějaký zásah vyžadován, máme možnost vzdáleného přístupu ke stroji pomocí integrovaného wifi modulu, můžeme tak diagnostikovat závadu, případně pak pomocí videohovoru a jednoduchému systému plug and play odstranit závadu prakticky po celém světě bez nutnosti posílat stroj nazpátek do továrny. Pokud však nastane neopravitelná závada, máme k dispozici náhradní stroje a naši servisní technici jsou schopni k výjezdu po celém světe 365 dní v roce.

6. Kvalita je pro nás stěžejní

Používáme jen ty nejkvalitnější komponenty od předních světových výrobců (Německo, Evropa, USA) Spolupracujeme na vývoji speciálních komponent s dlouhou životností, mnohé díly si vyrábíme vlastními silami. Máme rozsáhlé testovací zázemí, všechny stroje jsou dlouhodobě testovány, zatěžovány a kontrolovány před odesláním k zákazníkovi. Výstupem je samozřejmě testovací protokol s naměřenými veličinami, certifikáty, manuály…

Důkazem kvality naší práce je i to, že jsme schopni k našim laserům poskytnout až 8 letou záruku.

7. Vždy Vám řekneme pravdu

a budujeme dlouhodobé obchodní styky i přátelství. Laser má mnoho výhod, může být skvělým pomocníkem i univerzálním strojem, ale má také samozřejmě nějaké omezení, když něco nejde, nebo to nedává smysl, tak Vám to jednoduše řekneme. Nelžeme, používáme vlastní fotky – vše co najdete ve fotkách, videích je skutečné a uděláno námi nebo našimi zákazníky. Nikdy Vám nebudeme tvrdit že 100 W laserem vyčistíte celou mostní konstrukci, ani Vám nedodáme falešné – padělané komponenty, předělaný řezací laser který ani náznakem nesplňuje požadavky na moderní čistící laserovou technologii. Pokud byste přeci jen chtěli tyto systémy porovnávat, doporučujeme je alespoň osobně vyzkoušet, může Vám to ušetřit minimálně desítky tisíc eur…

Translate »