Nový modul FLEXPOINT s IP67

Společnost Laser Components představila novou variantu průmyslového zaměřovacího modulu, určeného pro venkovní použití. Modul ILM12IP má oproti předchozím verzím výrazně vylepšenou odolnost proti prachu a vodě.

Nový zaměřovací modul vznikl jako reakce na přání zákazníků, kteří potřebují komponenty vhodné i pro náročné venkovní použití. ILM12IP má krytí IP67, je tedy zcela prachotěsný a odolný nejen proti stříkající vodě, ale i v případě dočasného ponoření. Vylepšený plášť nepropustí ani jemné prachové částice a vydrží až půl hodiny ve vodě. Odolnost potvrdily testy provedené společnosti TÜV, která je světovým lídrem v oblasti testování a certifikace.

Ačkoli je kryt modulu odolnější, na jeho flexibilitě to nic nezměnilo: zůstal mu závit M12, který dovoluje rychlou a maximálně jednoduchou instalaci a také přizpůsobení (např. při pozicování při vrtání).

Modul je dostupný se zeleným (520 nm) nebo červeným (635 nm) zaměřovacím bodem, křížem nebo čárou. Zaostření lze nastavit na pevnou vzdálenost nebo na nekonečno.

Modul Flexpoint ILM12IP
Translate »