Čistíme hotel Thermal v Karlových Varech!

Naše společnost testovala náš vlastní čisticí laserový stroj ROD na jednom z nejdůležitějších historických hotelů v České republice. Video ukazuje, že laserové čištění je velmi účinnou volbou při přesném a šetrném čištění historických budov, kde je důležité nepoškodit citlivý povrch budovy.

Jedná se o jednu z největších zakázek v této oblasti a pro naši společnost je ctí, že můžeme názorně ukázat, jak efektivní jsou naše stroje pro renovaci historických objektů.

Že je (nejen náš) laser jednou z nejlepších metod restaurování památek potvrzuje nespočet případů, kdy byl využit, od čištění antických soch, přes kamenné stěny a sochy v Sixtinské kapli až po egyptské pyramidy. Náš laser má zase zkušenosti například s čištěním graffiti z pražských historických památek.

Spa Hotel Thermal je situován v samém srdci Karlových Varů, leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny. Byl postaven v letech 1967 až 1976 podle návrhu manželů architektů Věry a Vladimíra MachoninovýchHotel Thermal je znám hlavně jako základna pro Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech

Nabídku ukazát, jak moc je laserové čištění pro hotel vhodné jsme tedy nemohli nechat ujít. Čistili jsme primárně zašlé fasádní betonové panely s vymývaným kamínkovým povrchem, laser se v této aplikaci osvědčil jako velmi efektivní a rychlá metoda, o jeho úččinosti se můžete sami presvědčit na přiloženém videu.

Zdroj:

¹Hotel Thermal [online], Wikipedie.

Translate »