Laser cleaning of stone facades

Čištění Spa Hotelu Thermal v Karlových Varech

Naše společnost byla pozvána k čištění jednoho z nejdůležitějších historických hotelů v České republice pomocí vlastního laserového stroje ROD. Video ukazuje, že laserové čištění je velmi účinnou volbou při přesném a šetrném čištění historických budov, kde je důležité nepoškodit citlivý povrch budovy.

Jedná se o jednu z největších zakázek v této oblasti, a pro naši společnost je velkou ctí být její součástí a ukázat, jak efektivní jsou naše stroje.

Spa Hotel Thermal je situován v samém srdci Karlových Varů, leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny. Byl postaven v letech 1967 až 1976 podle návrhu manželů architektů Věry a Vladimíra MachoninovýchHotel Thermal je znám hlavně jako základna pro Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech

Nabídku ukazát, jak moc je laserové čištění pro hotel vhodné jsme tedy nemohli nechat ujít. Čistili jsme primárně zašlé fasádní betonové panely s vymývaným kamínkovým povrchem, laser se v této aplikaci osvědčil jako velmi efektivní a rychlá metoda, o jeho úččinosti se můžete sami presvědčit na přiloženém videu.

Zdroj:

¹Hotel Thermal [online], Wikipedie.

Translate »